•  Firemné večierky, firemné podujatia

Posedenie s kolegami, obchodnými partnermi alebo priateľov za účelom vymeny informácií, skúseností a kontaktu aj na inej ako profesionálnej úrovni. Dnes majú tieto akcie vyššie kvalitatívne štandardy ako pred rokmi a často sú profesionálne organizované a tématicky štylizované. Preto mám za sebou okrem vianočných večierkov aj retro-swing párty, halloween, "stužkovú" ako firemnú akciu a podobne.
Cieľom je dosiahnuť príjemnú nenútenú atmosféru, uvolniť sa.

Počas rozhovorov, prestávok medzi tanečnými kolami a programom, prípadne počas podávania jedál je reprodukovaný príjemný „podmaz“ v adekvátnej intenzite. Tieto akcie sú pestré. Nikdy neviem čo ma na nich čaká a preto ma bavia. Väčšinou sa z očakávanej zábavy na úrovni dostaneme k tancovačke, kde sa hrajú nečakané žánre a hity a kde sa jednoducho skáče na parkete.
Hudobná produkciu prispôsobujem na konkrétnej situácii od klasických oldies hitov svetovej a domácej produkcie, cez komerčné aktuálne trendové hity až po ľudovky, klubovú muziku niekedy až rock a elektroniku.


  • Konferencie, sympóziá

Oficiálne organizovaná akcia, kde je hudobná produkcia iba ako kulisa počas prestávok. Ide najmä o ozvučenie priestoru a vystupujúcich, prípadne o zabezpečenie video projekcie.
Po konferencii je možnosť hudobnej produkcie a voľnej zábavy zúčastnených podľa programu akcie.


  • Prezentácie

Firemné prezentácie sú širokým pojmom a je na klientovi aby zadal konkrétnejšiu požiadavku. Zabezpečím kompletné ozvučenie, videoprojekciu, prípadne ďalšie technické požiadavky. Rovnako som pripravení participovať na programe, moderovať, zabezpečiť umelcov alebo atrakcie, ktoré oživia akciu v interiéry alebo exteriéry.

 

  • Teambulding, športové dni, dni otvorených dverí

So všetkými týmito PR aktivitami firiem sa stretávam a rád som pri ich realizácii. Je to príjemné spestrenie pri výkone hudobnej produkcie, stretávam tu veľa nových ľudí, korí si prišli oddýchnuť a zabaviť sa.  Pre tieto akcie zabezpečujem najčastejšie hudobnú produkciu a ozvučenie. Pre náročnejšie podujatia dokážem zabezpečiť od subdodávateľov prestrešenia, ozvučenie kapiel, účinkujúcich, moderátorov, technikov a podobne.

Pri rezervácii 3 mesiace pred termínom akcie a uvedení kódu pegewebcena zľava 10% z kalkulovanej ceny.