Kontaktujte nás: 0918393652 | pege.peter@gmail.com
  • Jubileá, výročia, oslavy, stretávky

Či už ide o rodinnú udalosť, stretnutie spolužiakov alebo skupiny ľudí, ktorí majú spoločný záujem, v každom prípade ide o súkromnú a plne individuálnu akciu. Preto je dôležitá komunikácia, kde si vymením s klientom dôležité informácie. Hudobná produkcia, moderovanie aj dramaturgia a priebeh celého večera je čisto na dohode a dokážeme ho prispôsobiť aj v priebehu večera. Všetci máme jeden cieľ a tým je oddýchnuť si a zabaviť sa. Tieto akcie nebývajú striktne organizované. Práve preto pomôžu skúsenosti DJa aby všetko prebehlo hladko a dynamicky.


  • Plesy:

Náročnosť plesov spočíva najmä v ich hudobnej dramaturgii. Široký hudobný záber od klasických valčíkov cez  oldies music, komerčných hitov až po ľudovky a dobrý odhad DJa sú pre zábavu na plese kľúčové. Navyše je tu potrebná určitá znalosť spoločenských pravidiel. Plesy sú samozrejme rôzne a inak bude vyzerať ples futbalistov ako reprezentačný ples veľkej firmy. Toto všetko viem a prispôsobím sa každej situácii. Výsledok každého plesu je nakoniec rovnaký – dobre vytancovaní účastníci.


  • Stužkové, imatrikulácie, beánie:

Flexibilita, pružnosť a veľká dávka trpezlivosti. Práca s mladými ľuďmi je zaujímavá, pretože je kreatívna. Na druhej strane ju treba v určitom bode krotiť v ich vlastnom záujme. Ak sa spoji kreatíva so skúsenosťou je o kvalitný zážitok postarané. Ja som ten skúsený, ktorý už zažil na stužkových kadečo a čakám na to, čo na mňa študáci vymyslia. Dôležité je komunikovať a dohodnúť aj najmenšie detaily.